آسو صالحی

مدرس و مشاور پیج های اینستاگرام

من آسو صالحی هستم مدرس و مشاور پیج های اینستاگرامی و البته فارغ‌التحصیل رشته مقدس پرستاری!
فعالیتم از حدود هفت سال پیش با وبلاگ نویسی شروع شد و الان بیش از یک سال، در حوزه آموزش اینستاگرام فعالیت حرفه ای دارم و تونستم تا همین الان به ۷۰ هزار مخاطب و دوست واقعی از هشتگ و اکسپلور دست پیدا کنم.
رشد پیجی که با چهارهزار مخاطب فیک خریداری و بعدها با تغییر عنوان، دیسیبل شده بود شاید دور از انتظار بود، اما من طبق فرمول ماشین پولسازی اینستاگرام، این پیج را بدون تبلیغات به نزدیک هفتاد هزار مخاطب واقعی رساندم!
در این مدت به صدها پیج و کسب و کار اینستاگرامی کمک کردم تا بدون اینکه هزینه ایی اضافی انجام دهند، با کمترین امکانات رشد کنند و به درآمد میلیونی و آزادی مالی برسند!

ماجرا از اینجا شروع شد که تصمیم گرفتم تا یکبار برای همیشه یک دوره جامع و نتیجه ساز در حوزه آموزش اینستاگرام بسازم که دیگر هیچ سوالی بابت رشد و درآمد از اینستاگرام باقی نگذارد و کاملا فرد را بی نیاز از هر دوره دیگری بکند. طوری که دیگر لازم نباشد هربار درآمدت را صرف دوره های ناقص یا تبلیغ های بی نتیجه کنی.

• برای همین دوست دارم برای اولین بار شما را با دوره ماشین پولسازی اینستاگرام آشنا کنم که حاصل یک سال تلاش شبانه روزی من و تیمم برای رشد پیج مشتریانم است. دوره ایی که با آزمون و خطاهای مختلف کسب و کارهای پرسود زیادی ساخته تا امروز تبدیل به یک سیستم پولساز راحت، سریع و مطمئن شود.

• حالا شاید تنها دغدغه شما این باشد که دیگر هیچوقت نتوانید مثل خیلی افراد دیگر، پیج خود را رشد دهید و به درآمد دلخواه خود برسید و احتمالا خیلی هم دلسرد شده اید، اما دوره ماشین پولسازی دقیقا با دادن یک جهش سودآفرین به پیج شما، تمام این بی انگیزگی ها و شکست ها را یکبار برای همیشه به پایان میرساند.

• اگر قرار باشد در سریعترین زمان ممکن و بدون آزمون و خطا در اینستاگرام به پول برسید، این دوره دقیقا به شما کمک می کند تا در هر شرایطی جلوتر از هر کس دیگری، سریعتر دیده شوید، رشد کنید و سهم بیشتری از بازار هدف را به اسم خود کنید.

• در این دوره مهارتی را بدست خواهید آورد که درآمدتان را در اینستاگرام به بالاترین حد ممکن میرساند و می‌توانید پیج خود را روی مسیر جذب فالوور و فروش های پی در پی تنظیم کنید!