ماشین پولسازی اینستاگرام

چطور تونستم طی 6 ماه به 70 هزار فالوور واقعی و مخاطب باکیفیت و درآمدهای چند صد میلیونی برسم بدون اینکه یک ریال برای تبلیغات هزینه کنم؟

بالاخره از امروز میتونی پیج اینستاگرامت رو وارد اکسپلور کنی و هزاران فالوور جدید جذب کنی، در نتیجه برای کسب و کارت سود واقعی خلق کنی!

aso salehi

درباره

من آسو صالحی هستم مدرس و مشاور پیج های اینستاگرامی و البته فارغ‌التحصیل رشته مقدس پرستاری!
فعالیتم از حدود هفت سال پیش با وبلاگ نویسی شروع شد و الان بیش از یک سال، در حوزه آموزش اینستاگرام فعالیت حرفه ای دارم و تونستم تا همین الان به 70 هزار مخاطب و دوست واقعی از هشتگ و اکسپلور دست پیدا کنم.
رشد پیجی که با چهارهزار مخاطب فیک خریداری و بعدها با تغییر عنوان، دیسیبل شده بود شاید دور از انتظار بود، اما من طبق فرمول ماشین پولسازی اینستاگرام، این پیج را بدون تبلیغات به نزدیک هفتاد هزار مخاطب واقعی رساندم!
در این مدت به صدها پیج و کسب و کار اینستاگرامی کمک کردم تا بدون اینکه هزینه ایی اضافی انجام دهند، با کمترین امکانات رشد کنند و به درآمد میلیونی و آزادی مالی برسند!

 

• ماجرا از اینجا شروع شد که تصمیم گرفتم تا یکبار برای همیشه یک دوره جامع و نتیجه ساز در حوزه آموزش اینستاگرام بسازم که دیگر هیچ سوالی بابت رشد و درآمد از اینستاگرام باقی نگذارد و کاملا فرد را بی نیاز از هر دوره دیگری بکند. طوری که دیگر لازم نباشد هربار درآمدت را صرف دوره های ناقص یا تبلیغ های بی نتیجه کنی.

• برای همین دوست دارم برای اولین بار شما را با دوره ماشین پولسازی اینستاگرام آشنا کنم که حاصل یک سال تلاش شبانه روزی من و تیمم برای رشد پیج مشتریانم است. دوره ایی که با آزمون و خطاهای مختلف کسب و کارهای پرسود زیادی ساخته تا امروز تبدیل به یک سیستم پولساز راحت، سریع و مطمئن شود.

• حالا شاید تنها دغدغه شما این باشد که دیگر هیچوقت نتوانید مثل خیلی افراد دیگر، پیج خود را رشد دهید و به درآمد دلخواه خود برسید و احتمالا خیلی هم دلسرد شده اید، اما دوره ماشین پولسازی دقیقا با دادن یک جهش سودآفرین به پیج شما، تمام این بی انگیزگی ها و شکست ها را یکبار برای همیشه به پایان میرساند.

• اگر قرار باشد در سریعترین زمان ممکن و بدون آزمون و خطا در اینستاگرام به پول برسید، این دوره دقیقا به شما کمک می کند تا در هر شرایطی جلوتر از هر کس دیگری، سریعتر دیده شوید، رشد کنید و سهم بیشتری از بازار هدف را به اسم خود کنید.

• در این دوره مهارتی را بدست خواهید آورد که درآمدتان را در اینستاگرام به بالاترین حد ممکن میرساند و می‌توانید پیج خود را روی مسیر جذب فالوور و فروش های پی در پی تنظیم کنید!

در این بخش دوباره با هم درمورد مزیت های اینستاگرام و شبکه های اجتماعی دیگه، اتمام حجت میکنیم و بمب انگیزه ایی خواهید شد برای شروع مجدد
در این قسمت به سه بخش مهم و کلیدی ماشین پولسازی اینستاگرام اشاره می‌کنیم تا بتونید در سریع ترین زمان ممکن، ماشین رشد پیج و درآمد خودتون رو استارت بزنید!
در این بخش یکبار برای همیشه باهم، به الگوریتم های اینستاگرام میخندیم و به مهترین الگوریتم اینستاگرام، یعنی الگوریتم نمایشی اینستاگرام، اشاره می‌کنیم، در واقع تنها الگوریتمی که بهش نیاز دارید!
در این بخش بطور کامل درمورد اصول طراحی تم پیج و پروفایل صحبت کردیم و توضیح دادیم که چرا یکی از اصل های مهم ما در تبلیغات بهتر و تبدیل بازدید اکسپلور به فالوور، بحث تم پیج می باشد.
در این قسمت کامل به شما توضیح میدیم که تولید محتوا یعنی چی و چطور بتونیم ایده های تولید محتوا خودمون رو پیدا کنیم
شاید یکی از جالب ترین قسمت های دوره است، چراکه در این بخش، تکنیک های هشتگ گذاری و اکسپلور رو به سبک آسو ، یکبار برای همیشه توضیح میدیم که بتونید پست های خودتون رو در قدم اول وارد هشتگ کنید، بعد وارد قسمت تاپ پست و بعدتر هم اکسپلور! این بخش ک، شما رو از هزینه های تبلیغات دور میکنه.
در این بخش بهتون کمک میکنیم که تبلیغات پربازدهی داشته باشید و هزینه ایی که انجام شده، سوخت نشه براتون! در بخشی هم به مسابقات و بهترین نوع مسابقه اشاره می‌کنیم برای جذب چندصد فالوور واقعی.
اگر پیجتون خیلی وقت هست دچار رکود شده یا در مسابقات شرکت کردید و مخاطب های غیر فعال دارید، این قسمت برای شماست.
این دوره، دائمی ترین دوره آموزش اینستاگرام هست و هدف ما، سورپرایز کردن شما بابت آموزش های جدید است، پس ار بابت الگوریتم های 2022 و… نگران نباشید، چون با هر تغییری در مسیر اینستاگرام، آماده ضبط دوره جدید و رایگان برای شما هستیم.

گارانتی دوره

ما به شما تضمین خواهیم داد، در صورت اجراء کامل دوره، چنانچه پیج شما در مسیر رشد و خلق درآمد قرار نگرفت، فقط با یک تماس، کل مبلغ شما عودت خواهدشد.

هدایای دوره

برای اولین بار در ایران، به 5 نفر از عزیزانی که نمره قابل قبول از آزمون ما بگیرند، کمپین تبلیغاتی تقدیم و خودمون روی این پیج ها سرمایه گذاری میکنیم تا یکبار دیگه ثابت کنیم هدف ما رشد پیج شماست، نه آرزو فروشی… هر هفته به قیدقرعه کشی، به سه نفر مشاوره تلفنی مستقیم تقدیم خواهیم کرد. هر ماه دو لایو پرسش و پاسخ اینستاگرام و پشتیبانی روزانه توسط کارشناس های ما، بار دیگر به شما نشان خواهد داد که این دوره، شما را از هر دوره ایی دیگر بی نیاز خواهد کرد هر ماه، با لایو های آموزشی مدرسین دعوتی از طرف تیم ما، سوپرایز خواهید شد.

نحوه برگذاری دوره

قیمت اصلی 2،000،000 تومان

تخفیف 50 درصدی محدود
تومان 996.000
  • فاصله شما تا رسیدن به درآمد واقعی از اینستاگرام، یک استارت و ثبت نام در دوره ماشین پولسازی اینستاگرام است.
محدود